fbpx
 

Kaip įsigyti

Jei nusprendėte įsigyti šiltnamį ar kitą mūsų siūlomą gaminį, Jūs tai galite atlikti keliais būdais:

 

  1. Į el. paštą siltnamiupardavimas@gmail.com arba per susiekimo formą parašykite norimos prekės pavadinimą, dydį, pristatymo vietą bei kontaktinį telefoną. Jei prekė yra sandėlyje, užsakymas bus patvirtintas. Už prekes galima atsiskaityti išankstiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais pristatymo metu . Jūsų nurodytu adresu, prekes pristatysime per 4-10 d.d. NEMOKAMAI.
  2. Dėl kitų apmokėjimo ar pristatymo sąlygų prašome kreiptis telefonu (+370 606 08220) ar el. paštu siltnamiupardavimas@gmail.com

 

Prekių grąžinimo sąlygos :

Jei prekę ar paslaugą įsigijote internetu arba kitu būdu ne parduotuvėje (telefonu, paštu), turite teisę nutraukti sandorį ir grąžinti užsakymą per 14 dienų, adresu Naujoji Riovonių g.15, Vilnius .Užtenka tik laiku mus informuoti rašytine forma apie atsisakymą ir priežastis, dėl kurių norite pakeisti prekę ar visai jos atsisakyti.
Grąžinant prekę privalu pateikti pirkimo dokumentą.
Gavę grąžinamą prekę ir įvertinę jos kokybę, įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo dienos.
Grąžinant kokybišką prekę transporto išlaidas apmoka Pirkėjas.
Svarbu! Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje su pilna komplektacija. Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės atgal, jei nėra originalios pakuotės, trūksta detalių, prekė yra pažeista.

 

Garantiniai įsipareigojimai :
Garantija suteikiama pagal galiojantį Civilinio kodekso įstatymą.
EGS platforma : http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Turite klausimų?