fbpx
 

Šiltnamių priedai

Tinkamai parinkti šiltnamių priedai leis geriau pasirūpinti savo augalais, padidinti derlingumą, supaprastinti kasdieninę augalų priežiūrą.  Universalūs augalų pririšimo rinkiniai leis patogiai ir lengvai pritvirtinti augalus, kad šie nelūžinėtų ir augtų tvarkingai. Visi žinome, kad tinkamą šiltnamio temperatūrą kartais gali būti sunku reguliuoti, tokių atveju pravers stoglangiai ir stoglangių pakėlikliai. Jie leidžia automatizuotai kontroliuoti vėdinimo sistemą, kad būtų ištisus metus būtų užtikrinta optimali temperatūra. Pagaminti iš kokybiškų medžiagų, šiltnamių priedai tinka daugeliui mūsų siūlomų šiltnamių modelių – atraskite tinkamiausius, patogiai užsisakykite internetu ir pagerinkite savo daržininkystės patirtį.
Priedai parduodami tik kartu perkant šiltnamį.

Augalų pririšimo sistema

Augalu prrisimo sistema 1

Universalus augalų pririšimo rinkinys leis patogiai pritvirtinti augalus, kad šie nelūžinėtų ir augtų tvarkingai. Taip jūsų derlius bus dar gausesnis . Vieną rinkinį sudaro du trosai ir tvirtinimo detalės, jei galvojate sodinti keturias eiles augalų – jums reikės dviejų rinkinių.

 

Kaina : 4 m – 10 €, 6m – 12 €, 8 m – 16 €

Stoglangis

siltnamio langas

Tinka arkiniams šiltnamiams ( atstumas tarp lankų 67 cm ) . Stoglangiai šiltnamyje skirti papildomam šiltnamio vėdinimui. Matmenys 64 x79 cm.

 

Kaina : 30 €

Automatinis šiltnamio stanglangio pakeliklis ( Thermovent )

Automatinis pakelejas

Veikimo principas labai paprastas: Cilindras užpildytas sėmenų aliejumi, kuris nuo šilumos plėsdamasis stumia stumuoklį ir kelia stoglangį. Vėsdamas sėmenų aliejus traukiasi ir stoglangis užsidaro. Kelia iki 7 kg. Veikia be jokio papildomo energijos šaltinio. Pradeda atsidarinėti nuo 17 laipsnių šilumos, kuo šiltesnė temperatūra, tuo daugiau atsiveria stoglangis.

 

Kaina: 30 €

Profilis Up

Pofilis up

Skirtas polikarbonato galų užsandarinimui , apsaugoti nuo nešvarumų.

 

Kaina : 2 € ( 2,1m )

Turite klausimų?