fbpx
 

Laistymo sistemos

Laistymo sistemos – tai modernus sprendimas pasirūpinti savo augalais ir aplinka. Turėdami patikimą sistemą ne tik taupysite vandenį, tačiau galėsite ir užtikrinti, kad augalai gautų tinkamą kiekį vandens, net ir esant nepalankioms oro sąlygomis (pavyzdžiui, sausros metu). Taip pat jūs sutaupysite laiko ir energijos, nes nebereiks pildyti vandens talpų, jų nešioti. Šiltnamių laistymo sistemos valdymas yra itin paprastas, kaip ir jos priežiūra. Klaidingai manoma, kad lašelinio laistymo sistemos reikalauja didelių investicijų – tai nebrangus ir paprastas būdas prižiūrėti įvairių dydžių šiltnamius. Padidinkite savo derlių, tausokite gamtą ir savo sveikatą – įsigykite patikimą laistymo sistemą!

 

Savybės ir privalumai

  • Taupomas vanduo (ypatingai sausringose vietovėse)
  • Geresnė vandens ir pasėlių priežiūra, net esant nepalankioms oro sąlygoms
  • Didėja derliaus dydis ir kokybė, net jei vandens per mažai ar jis prastas
  • Mažėja piktžolių ir ligų tikimybė, galima naudoti daug mažiau chemikalų
  • Nereikia nuolatinio stebėjimo, todėl reikia mažiau darbo jėgos, kuri valdytų ir prižiūrėtų lašelinę drėkinimo sistemą
  • Paprastas valdymas ir priežiūra
  • Ši šiltnamio laistymo sistema nereikalauja didelių pradinių investicijų
  • Laistydami lašeliniu būdu tausojate gamtą ir jos resursus
  • Lietaus ir „pilkojo“ (perdirbamo) vandens panaudojimo galimybė
  • Šiltnamio laistymo sistemą galite automatizuoti papildomai įsigyję valdiklį gravitaciniam laistymui

„Keturkojis” gravitacinis 15m

Lašelinio laistymo rinkinys „Keturkojis” gravitacinis skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 40 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Ši šiltnamio laistymo sistema tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 12 m². Tai puikus sprendimas laistyti pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinio laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu! Norint prijungti šiltnamio laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos (į komplektą neįeina).

 

Kaina :

„Dvikojis” gravitacinis

Lašelinio laistymo „Dvikojis” gravitacinis rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 30 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 8m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. ! Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina)

 

Kaina:

„Trys lysvės” gravitacinis

Lašelinio laistymo „Trys lysvės” gravitacinis rinkinys skirtas laistyti tris laistymo linijas iki 60 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 20m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas, gėles, baklažanus ir kitus panašaus tipo augalus. Į lašelinę laistymo sistemą vanduo paduodamas savaiminiu gravitaciniu būdu iš vandens rezervuaro pakelto virš žemės nemažiau kaip į 1 m aukštį. Rinkinys gali būti naudojamas tik su gravitaciniu slėgiu. Norint prijungti laistymo sistemą prie rezervuaro, reikalingas pajungimas prie talpos. (į komplektą neįeina)

 

Kaina :

Laistymo sistemos ( vandentiekiui)

„Keturkojis” vandentiekiui 15m

Lašelinio laistymo „Keturkojis” vandentiekiui rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 40 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Ši šiltnamio laistymo sistema tinka šiltnamiams, kurių bendras plotas yra iki 18 m2. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus! Rinkinys gali būti naudojamas tik tada, kai slėgis 1-4 atm.

 

Kaina :

„Dvikojis” vandentiekiui

Lašelinio laistymo „Dvikojis” vandentiekiui rinkinys skirtas laistyti dvi laistymo linijas iki 30 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti.
Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus.
! Rinkinys gali būti naudojamas tik tada, kai slėgis 1-4 atm.

 

Kaina :

„Trys lysvės” vandentiekiui

Lašelinio laistymo „Trys lysvės” vandentiekiui rinkinys skirtas laistyti tris laistymo linijas iki 60 augalų. Esant būtinybei laistomų augalų ir linijų kiekį galima padidinti. Tai puikus sprendimas laistyti: pomidorus, agurkus, paprikas ir kitus panašaus tipo augalus. Rinkinys gali būti naudojamas tik tada, kai slėgis 1-4 atm.

 

Kaina :

Turite klausimų?